Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Kocasının kurtarıcı meleği

Kocasının kurtarıcı meleği

Geçtiğimiz sezon kariyerinin belki de en kötü performansını sergileyen David Beckham'ı girdiği bunalımdan eşi Victoria Beckham kurtardı.

Victoria'nın seksi pozları sağda

Beckham çiftinin en çılgın partilerde bile sanki cenaze töreninden çıkmış gibi üzgün görünmesi, haklı olarak ayrılık başta olmak üzere birçok söylentinin çıkmasına da neden olmuştu. İspanyol medyası, Beckham çiftinden boşanacaklarına dair bir açıklama beklerken, Victoria Beckham, duruma el attı.

Victoria'nın ani bir kararla saçlarını kestirip değişik bir model uygulamasının nedeni kocasıydı. Tabii sadece saç modelini değiştirmek yeterli değildi. Victoria, bir süre çocuklarını bile ikinci plana atıp kocasının sorunlarıyla ilgilendi.

Genç kadın, eşinin İngiltere'ye dönüp Ada basının birinci gündem maddesi olmasını engelledi. İngiliz Milli Takımı'nın kaptanlığından ayrıldıktan sonra kafası karışan eşini, doğru bir karar verdiğine ikna etti. Eşi ve çocuklarıyla birlikte bir süre daha İspanya'da yaşamanın hiç de kötü olmayacağını kabul eden David'in yüzü artık gülüyor. En azından artık kafası rahat. Ünlü futbolcu, huzuru eşinin yardımıyla kazandığını her fırsatta söyledi.
(Hürriyet)
413
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.