Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Kıyafeti yüzünden düğünden kovuldu

Kıyafeti yüzünden düğünden kovuldu

Ünlü şarkıcı göğüslerinin neredeyse tamamını açıkta bırakan bir gece kıyafetiyle gittiği kuzeninin düğününden kovuldu.

Son dönemde şarkılarıyla ve aldığı ödüllerle adını gitgide daha fazla duyuran genç şarkıcı Rihanna kendini bu pırıltılı
dünyaya fazla kaptırmış görünüyor.

Barbados kökenli şarkıcı ekim ayının son günlerinde dünyaevine giren kuzeni Nigel Alstrom'un düğününe göğüs dekoltesi fazla iddialı olan bir elbiseyle gitti.

Rihanna'nın bu giysisi yüzünden iyice gölgede kalan gelin başta olmak üzere genç şarkıcının annesi ve teyzesi de iyice
çileden çıktı.Güzel şarkıcı giysisinin dekoltesini eleştiren annesive teyzesine "Ne yapsaydım,kese kağıdı mı giyip gelseydim" diye cevap verdi.

Rihanna'nın törende yaptığı tuhaflıklar bununla da sınırlı kalmadı. Düğünün davetlilerinden biri internetteki mediatakeout.com sitesine konuyla ilgili olarak şunları söyledi: "Rihanna ikram edilen yiyeceklere elini bile sürmedi. Çünkü kendi yiyeceklerini de yanında getirmişti. Sanırım düğünde ikram edilen yiyecekleri kendisi gibi bir yıldız için uygun görmedi."

Anlatılanlara göre Rihanna düğün boyunca evlenen kuzeni ve eşi de dahil herkesten uzak durdu.Bu davranışlarına sinirlenen gelinin ailesi de Rihanna'nın yanına gidip düğünü terk etmesini istedi. Gelinin ailesinin dostlarından biri "Herkesten öyle uzak duruyordu ki, biz de yanına gidip düğünü terk etmesinin en iyisi olacağını söyledik. Rihanna da bunu kabul etti" dedi.

Güzel şarkıcı Rihanna düğünü erken terk etti belki ama yine de gecenin en çok konuşulan kişisi olmayı da başardı.
(Hürriyet)
494
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.