Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Kim Kardashian’dan 'Türk açılımı'

Kim Kardashian’dan 'Türk açılımı'

Türk dergisine kapak olunca olay çıkaran Kim Kardashian şimdi Türk markası Oye ile plajlarda boy gösteriyor. Hem de bir reklam anlaşması sonucu değil, sadece beğendiği için...

Güncellenme tarihi: 11.06.2012
Kim Kardashian

Geçen yıl Kim Kardashian ‘Cosmopolitan Türkiye’ye kapak olduğunda çıldırmıştı. Nedenini açıkladı, Ermeni soykırımı iddialarının anıldığı nisan ayında bir Türk dergisine kapak olmak istemiyordu. Kapak fotoğrafının Amerikan ‘Cosmopolitan’ için çekildiğini, Türkiye’de yayımlanacağını bilmediğini söyledi ve hatta bundan duyduğu üzüntüyü hayranlarıyla paylaştı.

Bu yılsa Kim Kardashian plajda Oye markalı bikinisiyle gazetecilere yakalandı. Sadece Kim Kardashian da değil, kız kardeşi Kourtney de aynı tatilde Oye’nin ‘Hard Eight’ modeli bikinisinin başka bir rengini giymeyi tercih etti. Konu modaya, güzelliğe, seksapele gelince akan sular duruyor işte. Kardashianlar bir Türk dergisine kapak olmak istemiyor, ama bir Türk markasını memnuniyetle giyiyor.

(Milliyet)

1679
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.