Magazin

Kim Kardashian Evlendi

Kim Kardashian Evlendi

Kim Kardashian ve Kanye West evlendi.

Güncellenme tarihi:

Düğününden 15 milyon euro kazandı

ABD'li televizyon yıldızı Kim Kardashian, rap şarkıcısı Kanye West ile İtalya'nın Floransa kentinde dünyaevine girdi. Kardashian düğününden 15 milyon euro kazandı.Çiftin 300 bin euro'ya kiraladığı kentin ünlü mekanlarından Boboli bahçelerinin hemen yanındaki 16. yüzyıldan kalma Forte Belvedere'de akşam yapılan masalsı düğünle Ermeni asıllı ABD'li televizyon yıldızı Kardashian, hayatını 2 senedir beraber olduğu ünlü rap şarkıcısı 36 yaşındaki West ile birleştirdi. Çiftin evlendiğinin kesinleştiğini ise yakınları, ABD basınına yaptıkları açıklamalarla duyurdu.Düğüne ev sahipliği yapan sponsorlar ve düğünün tüm görüntülerinin haklarını bir Amerikan medya firmasına satan Kim Kardashian ve ailesinin 15 Milyon euro gelir elde edeceği belirtildi.Aralarında İtalyan tenor Andrea Bocelli, Katy Perry gibi çok sayıda ünlü konuğun katıldığı düğün basına kapalı gerçekleşti. Çok sayıda basın mensubu ve çiftin hayranları Forte Belvedere'nin önünde uzun süre ünlüleri görmek için bekledi. Uzun süre bekleyen hayranlardan bazılarının sıcağın da etkisiyle zaman zaman fenalaştıkları, bu kişilerin ambulansla hastaneye götürüldükleri kaydedildi. ABD'li çiftin daha önce Fransa'nın başkenti Paris'te dünyaevine gireceği açıklanmış ancak ünlü çift karar değişikliğiyle düğünü Floransa'ya almıştı. Çift, dün Fransa'nın başkentinde de düğün öncesi kutlama gecesi organize etti.Bütün önlemlere rağmen görüntülendi

Düğünün görüntüleri Amerikan medya firmasına satılmasına rağmen paparazziler düğünü fotoğraflamanın bir yolunu buldu.

Dışarıdan görüntü alınmasını engellemek için birçok önlem alınmasına rağmen düğünün görüntüleri objektiflere böyle yansıdı.

Yayın tarihi: 26.05.2014
5044
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.