Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Kidman: Tom'u hala seviyorum

Kidman: Tom'u hala seviyorum

Avustralyalı aktris Nicole Kidman (38), eski eşi Tom Cruise'u hala sevdiğini söyledi.

Kidman'ın fotoları sağda

Kidman, Ladies' Home dergisinin haziran sayısına yaptığı açıklamada, Tom Cruise ile boşanmasının kendisi için büyük bir darbe olduğunu belirterek, eski eşinin harika biri olduğunu söyledi ve 'Onu sevdim, hala seviyorum' diye konuştu.

Geçmişte annesinin meme kanserine karşı verdiği savaşı gördüğünü ve her zaman sağlığının tehlikeye gireceğini düşündüğünü belirten Kidman, bir şeyin bir gün kendisini vuracağını bildiğini dile getirdi.

Kidman, eski eşi Cruise ile birlikte evlat edindikleri Isabella (13) ve Connor'u (11) kimler dünyaya getirdiyse onlara karşı büyük bir sevgi beslediğini ifade ederek, onlarla aralarında büyük, garip bir aile bağı varmış gibi hissettiğini ifade etti.

İlişkilerimde çok dikkatliyim
Country şarkısı Keith Urban (38) ile flört ettiği söylenen Kidman, 'Hayatımı kiminle paylaştığım konusunda çok dikkatliyim. Çevremde dürüst, kibar, çoğu sektörde olmayan insanlar var. Uzun, beyaz saçlarıyla yaşlı bir olduğumda istediğim hayat bu' dedi.

2001'de boşandılar
Tom Cruise, 2001 yılında 10 yıl süren evliliğin ardından şiddetli geçimsizlik nedeniyle eşi Nicole Kidman'dan ayrılmak için boşanma davası açmıştı. Çift aynı yıl boşanmıştı.

Cruise'ın 27 yaşındaki nişanlısı Katie Holmes, geçen ay çiftin ilk bebeği Suri'yi dünyaya getirmişti.
393
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.