Magazin

Kıbrıs'ı karıştırdı

Kıbrıs'ı karıştırdı

KKTC’deki Lefkoşa Belediyesi’nin ‘Yoksullara yardım’ fonundan erotik pozlar veren bir mankene de ödeme yaptığı iddiası, adayı karıştırdı.

Mali darboğaz içinde bulunan KKTC’deki Lefkoşa Belediyesi’nin, ‘Yoksullara yardım’ fonundan Seniha Kanatlı adlı mankene de ödeme yaptığı iddiası, adayı karıştırdı.

Cesur erotik pozları ile tanınan ve KKTC’de bir mankenlik ajansının sahibi olan Seniha Kanatlı, daha önce de bir bakanın girişimi ile Güzelyurt’taki ilköğretim okuluna, vekil öğretmen olarak atanmış ve tartışmalara yol açmıştı. Kanatlı bu tartışmalar sonucu, 5 gün sürdürdüğü öğretmenlik görevinden ayrılmak zorunda kalmıştı.
KKTC’de ekonomik kriz nedeniyle zor günler geçiren Lefkoşa Belediyesinin muhtaç ve yoksullara yardım fonundan spor kulüpleri ile sanatçılara ödeme yaptığı öne sürülüyor. Belediye Başkanı Cemal Bulutoğulları bu iddiayı reddederken, KKTC’deki yerel medyada, yardımların miktarları ve yardım yapılan kişilerin listeleri yayınladı.

Yayın tarihi: 21.02.2013
1015
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.