Magazin

Kepenk indirtip gazetecilere saydırdı

Kepenk indirtip gazetecilere saydırdı

Ayrılığa daha fazla dayanamayan Mithat Can Özer, Nurgül Yeşilçay'la akşam yemeğinde buluştu. Yeşilçay'ı öpücüğe boğan Özer, görüntülendiklerini anlayınca öfkeden kendinden geçti.

Güncellenme tarihi:
NURGÜŞ YEŞİLÇAY RESİMLERİ Basının ilgisinden sıkıldığı için bir aylık ilişkisini noktalayan Mithat Can Özer, cumartesi günü Bebek'te Yeşilçay'la karşılaşmıştı. ‰Bir gün sonra bu kez Küçük Armutlu'daki bir mekanda buluşan ikili, 'Süperstar Life' kamerasına takılmaktan kurtulamadı. Yeşilçay'ı öpücük yağmuruna tutan Özer'in keyfi kamerayı fark edince kaçtı. Çok sinirlenen Özer, annesi Sezen Aksu'nun sözlerini kullanıp, "Hayatlarımız satılık değil. İş mi zannediyorsunuz yaptığınızı?" diyerek görevlilerinden kepenkleri indirmelerini istedi. Bununla da yetinmeyen Özer, dışarı çıkarak gazetecilere tepkisini dile getirdi. Sonrasındaysa içeri girerek Nurgül Yeşilçay'la yediği romantik yemeğe kaldığı yerden devam etti. Gecenin sonundaysa Yeşilçay, tek başına taksiyle evine döndü. (Milliyet)
Yayın tarihi: 22.03.2011
423
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.