Magazin

'Kendimi yaratık gibi hissediyorum'

'Kendimi yaratık gibi hissediyorum'

Özlem Tekin'den sahnede ilginç itiraf geldi.

özlem tekin

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) 18'inci Başar Şenlikleri kapsamında sevenleriyle buluşan rock müzik sanatçısı Özlem Tekin, tarak kemiğinin kırık olması nedeniyle koltuk değnekleriyle sahneye çıktı.

Bodrum'daki evinin önünde yaklaşık 2.5 ay önce çukura düşüp tarak kemiği kırılan Özlem Tekin, ÇOMÜ 18'inci Bahar Şenlikleri kapsamında Dardanos Kampüsü'nde sahne aldı. 12 Mayıs’ta yapılması planlanan, ancak Hatay’ın Reyhanlı İlçesi’ndeki saldırı nedeniyle ertelenen konser dün akşam yoğun bir katılımla yapıldı. Rock müzik sanatçısı, ayağındaki kırık nedeniyle sahneye koltuk değnekleriyle çıktı. Ayakta güçlükle durabilen Özlem Tekin, şarkılarının bir bölümünü sandalyeye oturarak söyledi. Hareketli parçalarda bazı dans figürleri yapan Tekin, koltuk değneklerinden destek aldı.

'KENDİMİ YARATIK GİBİ HİSSEDİYORUM'

Şarkı aralarında sık sık hayranlarıyla sohbet de eden Özlem Tekin, koltuk değneklerinden dolayı kendini yaratık gibi hissetmeye başladığını ifade etti. Sanatçı, koltuk değneklerini havaya kaldırıp, "Ah Barış Manço sağ olsaydı da görseydi" diye konuştu. İki saat boyunca sahnede kalan Özlem Tekin'e hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.

(Vatan)

Yayın tarihi: 28.05.2013
685
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.