Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Kaya: Hülya ile işim olmaz

Kaya: Hülya ile işim olmaz

Önceki gün Bodrum Türkbükü'ne deniz uçağıyla gelen Kaya Çilingiroğlu, gazetecilerin eski eşi Hülya Avşar'la ilgili sorularına, "Benim bundan sonra Hülya ile işim olmaz" yanıtını verdi.

Deniz uçağıyla Bodrum'a inen ve Ship a Hoy'un sahibi Zafer Tarlan ve işletmecisi Cemal Yarar tarafından karşılanan Çilingiroğlu, eski eşi Hülya Avşar'la ilgili gazetecilerin sorularına kısa yanıt verdi.

Artık herkesin kendi hayatını yaşadığını ve bundan sonra Hülya Avşar'ın kendisini ilgilendirmediğini belirten Çilingiroğlu, "Benim için bu olay bitmiştir, bundan sonra Hülya Avşar'la işim olmaz" dedi.

Maki Otel'e yerleşen ve hemen soluğu plajda alan Çilingiroğlu, burada tanıştığı kıvırcık saçlı bir kızla da yakından ilgilendi. Bacağındaki sargı bezleriyle dikkat çeken Çilingiroğlu, 'Vurulduğum bacağımdan bir operasyon geçirmek zorunda kaldım' dedi.

Kaya Çilingiroğlu, 'sekreterim' dediği Çiğdem adlı kızla deniz uçağından indi. Mio Beach'teki kızların yakın ilgisiyle karşılaşan Çilingiroğlu, kıvırcık saçlı bu kızın telefon numarasını aldı.
(Hürriyet)
374
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.