Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Kate Hudson Hollywood'a veda ediyor

Kate Hudson Hollywood'a veda ediyor

Komedi oyuncusu Goldie Hawn'ın oyuncu kızı Kate Hudson, şöhreti elinin tersiyle itip, bir kasabaya yerleşmeye karar verdi.

Kate Hudson'ın amacı, rock müzisyeni kocası Chris Robinson ve iki yaşındaki oğlu Ryder Russel'a gönlünce vakit ayırıp, ailesini korumak.

O Amerikan sinemasının çok sevilen komedi oyuncusu Goldie Hawn'ın biricik kızıydı. Bu yüzden çocukluğu Hollywood'da geçti. Ve kendisine bir meslek seçmesi gerektiğinde de tereddüt etmeden, içinde bulunduğu mesleği seçti: Oyunculuk!

Kate Hudson, hem şanslı, hem de yetenekli olduğu için kısa sürede Hollywood'un en çok aranan yıldızlarından biri oldu. Buraya kadar her şey yolunda gitmişti. Fakat genç oyuncu, rock müzik sanatçısı Chris Robinson ile evlendikten sonra yanlış mesleği seçtiğini düşünmeye başladı. Hele bir de erkek çocuk sahibi olunca, işinden iyice soğudu.

Annesi bu karara karşı
Üstelik mesleğinden uzaklaşan sadece kendisi değildi. Eşi Chris Robinson da, müzik dünyasından sıkıldığını itiraf ediyordu. Gösteri dünyasının çarkı içinde dönerken, kimliklerini, özel zevklerini ve özel hayatlarını kaybetmekten korkan çift, hayatlarıyla ilgili yeni kararlar alma arefesindeler.

Beş yıldır evli olan Kate Hudson ve Chris Robinson, sakin bir kasabaya yerleşerek hem birbirlerine vakit ayırmak, hem de iki yaşındaki oğulları Ryder Russell Robinson ile gönüllerince ilgilenmek istiyorlar. Özellikle çevrelerindeki genç çiftlerin Hollywood'un baskısına dayanamayıp evliliklerini bitirmeleri, yuvalarını dağıtmaları onları acele etmeye zorluyor.

Kate Hudson, şöhretin ve servetin pek de büyük bir anlam taşımadığı kanısında. Tek sorunu bu kadar kısa sürede pes etmesine sinirlenen annesi Goldie Hawn!
(Hürriyet/Kelebek)
343
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.