Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Kara Melek yeniden parladı

Kara Melek yeniden parladı

Türkiye'nin gündemine oturan Sanem Çelik'in yıllar önce başrolde oynadığı, "Kara Melek" dizisi yeniden ekrana geliyor.

1996 yapımı dizi, pazartesi gününden itibaren hafta için her gün STAR TV'de yayınlanacak.

STAR TV, 'Aliye' dizisinin evli yönetmeni Kudret Sabancı'yla bir çay bahçesinde öpüşürken görüntülenince Türkiye'nin bir numaralı gündemi haline gelen Sanem Çelik'in başrolünü oynadığı 'Kara Melek' dizisini tekrar ekrana getirme kararı aldı.

'Sanem Çelik, Aliye mi yoksa Kara Melek mi?'
Sanem Çelik ve Kudret Sabancı'nın samimi görüntülerinin ortaya çıkmasından sonra köşe yazarları arasında 'Sanem Çelik, Aliye mi yoksa Kara Melek mi?' tartışmalarının yaşandığı şu günlerde "Kara Melek" dizisinin izleyicilerden ilgi görmesi bekleniyor.

Bahar Evgin, Uğur Erkır, Türkan Derya'nın dönem dönem yönetmenliğini üstlendikleri, Nuran Devres'in senaryosunu yazdığı "Kara Melek" dizisinde, Sanem Çelik, Ece Uslu, Toprak Sergen, Ziya Kürküt gibi oyuncular rol alıyordu. Kendisine yapılanları unutmayan, her şartta intikamını alan, melek gibi gözüküp sinsice planlar hazırlayarak düşmanlarını yenilgiye uğratan Sanem Çelik'in canlandırdığı Kara Melek, kötü bir karakter olmasına rağmen izleyicilerden büyük ilgi görmüş ve dizi uzun bir süre ekranlarda kalmıştı. "Kara Melek" dizisi önümüzdeki pazartesi gününden itibaren hafta içi her gün saat 10.40'da STAR TV'de ekrana gelecek.

1996 yılında yayınlanmaya başlayan "Kara Melek" disizi, yayınlandığı her bölümle reyting rekorları kırmıştı...
(Hürriyet)
463
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.