Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Kaleciye ayna tutup golleri attılar

Kaleciye ayna tutup golleri attılar

Türkiye İkinci Lig (B) Kategorisi karşılaşmasında Karagümrük Kyoto ile Sidespor arasında yapılan ve İstanbul ekibinin 2-1 kazandığı karşılaşmada, dünyanın hiçbir yerinde örneği görülemeyecek bir olay yaşandı.

Sidespor'un Teknik Direktörü Ercan Erkavas, alınan yenilginin ardından ilginç bir iddiada bulundu. Ercan Erkavas, 22 yaşındaki kalecileri Erdinç Şimşek'in gözüne maçta 90 dakika boyunca etraftaki apartmanlardan ayna tutulduğunu söyledi. Erkavas, "Vefa Stadı'nın yan tarafında bulunan apartmanlardan sürekli kalecimizin gözüne ayna tutuldu. Bu olaya hakemler, gözlemciler, diğer yetkililer ve tüm taraftarlar şahit oldu. Fakat, olay stadyum dışından gerçekleştirildiği için müdahale edilemedi. Yine de bu maçın faturasını ayna tutanlara çıkarmak yanlış olur" dedi. Sidespor Kalecisi Erdinç Şimşek ise, "ayna oyunu" yüzünden bir türlü oyuna motive olamadığını söyledi.
(Hürriyet)
486
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.