Magazin

Kadınlara şarap güzelliği

Kadınlara şarap güzelliği

Kalp hastalarına her gün bir kadeh içildiği takdirde iyi geldiği belirtilen kırmızı şarap, kadınların da güzelliğine güzellik katıyor. Antalyada IC Airport Otel Güzellik Merkezinin kadınlar için hazırladığı şarap banyosu büyük ilgi görüyor.

Yaklaşık 10 şişe kırmızı şarabın döküldüğü özel jakuzide, sıcaklığı 30 derecede sabit tutularak hazırlanan şarap banyosu, 20 dakikalık seanslar halinde uygulanıyor. Güzelliğine düşkün kadınların beğenisini toplayan şarap banyosunun cilde iyi geldiği iddia edildi. Güzellik uzmanı Ülkü Bozkurt, şarap banyosunun ardından cildin gerildiğini, deri altı toksinlerinin dışarı atıldığını ve üst derinin canlılık kazandığını anlattı. arap banyosunun 30 derece olmasının önemli olduğunu vurgulayan Bozkurt, "Çünkü bu sıcaklıkta şarap cilde daha çok etki yapıyor ve farkı hemen ortaya çıkıyor. arabın kalbin ardından ciltteki etkisi de küçümsenemeyecek kadar fazla" dedi.

Şarap banyosu ile birlikte jakuzinin etrafına konulan tütsü ve mumlarla, farklı bir ortam yaratılıyor. Bir seansın 30 dolar olduğu şarap banyosu sırasında isteyenlara kadeh şarap servisi de yapılıyor.
Yayın tarihi: 25.10.2003
557
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.