Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Jessica kabul ederse evlenirim

Jessica kabul ederse evlenirim

Jessica Simpson tarafından terk edilen Nick Lachey, hayranlarını şaşırtacak bir itirafta bulundu: "Jessica kabul ederse onunla yeniden evlenirim!"

Jessica'nın fotoğrafları sağda

Nick Lachey, Rolling Stone dergisinin muhabirine evliliğinin acı hikayesini anlatınca, birçok kadının sempatisini kazandı.

Şimdiye kadar ona karşı duranlar bile Lachey'i suçlamaktan vazgeçti. Çünkü genç aktör, terk edilmesine rağmen eşini hálá sevdiğini söylemekten kaçınmıyordu.

"Jessica kabul ederse, onunla tekrar evlenmeye hazırım. Eğer onu sevmeseydim çekip gitmem çok kolay olurdu" diyen Nick Lachey'in bu sözleri, içinden gelerek söylediğinden kimse kuşku duymadı.

Jessica Simpson'ın evliliğini sona erdirmesine bir ihanetin yol açtığı iddia edilmişti. Gerçi buna neden olan erkeğin adı henüz bilinmiyor. Hatta kimilerine göre ortada böyle biri bile olmayabilir! Bilinen tek şey, ünlü çiftin uzun zamandır sık sık kavga ettiği... Jessica Simpson'ın yıldızının parlamasına karşın Nick Lachey'in kötü bir dönem geçirmesinin evde huzuru bozmuş olabileceğini düşünenler de var.

Şimdi çoğu kişi, kocasının mesleğini yeterince önem vermemesinden şikayetçi olan Jessica Simpson'ın boşanma kararında acele ettiği kanısında...

Güzel oyuncu, kocasını aldattığını ileri sürenlere karşılık vermekten kaçınırken, Lachey sessiz sedasız sevdiği kadının kendisine dönmesini bekliyor. Öte yandan Simpson'ın alyansını hálá annesinin verdiği bir kolye ile birlikte boynunda taşıması, büyük aşkın tek taraflı olmadığının kanıtı sayılıyor.
(Hürriyet/Kelebek)
Yayın tarihi: 11.05.2006
371
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.