Magazin

İşte Aysun'un yeni aşkı

İşte Aysun'un yeni aşkı

Uzun zamandır yalnız gezen Aysun Kayacı, kalbini sosyetik playboy Baran Süzer'e kaptırdı. Herkesten gizlenen aşkın buluşma adresi ise Paris.

Magazin dünyasında yaşanan aşklara bir yenisi daha eklendi. Ozan Sevindik'ten ayrıldıktan sonra hayatına çeki düzen veren ve adı kimseyle anılmayan Aysun Kayacı'nın Baran Süzer'le aşk yaşadığı konuşuluyor. Podyum dünyasına yabancı olmayan ve daha önce Tuğba Özay, Nigar Talibova gibi mankenlerle aşk yaşayan Baran Süzer, aşkını şimdilik gizliyor.

Taze aşıkların buluşma adresi ise Paris. İstanbul'da basının olmadığı yerlere gitmeye özen gösteren ikili, sık sık tatil için aşıklar şehri Paris'e gidiyor. Aşk hayatından çok iş hayatıyla anılmak isteyen Baran Bey ise ailesinden çekindiği için bu aşkı gizli tutuyor. Aysun Kayacı ise sevgilisinin bu düşüncesine "şimdilik" saygı duyuyor.

13 yaşında milli oldum
Savaş Ay'a verdiği röportajda "İlk cinsel ilişkimi 13 yaşındayken, 24 yaşında bir kadınla yaşadım. Kadınların her türlüsünü gördüm." diyen Baran Süzer daha önce Tuğba Özay, Helin Avşar gibi isimlerle de aşk yaşamıştı.
Yayın tarihi: 23.07.2009
478
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.