Magazin

İsmailov iddiası ortalığı karıştırdı

İsmailov iddiası ortalığı karıştırdı

Eşinden ayrılmak için mahkemeye başvuran Sibel Can'ın Antalya'da görkemli bir törenle açılan Mardan Palace'ın sahibi Telman İsmailov'la aşk yaşadığı haberi ortalığı karıştırdı. Can, iddiaları "Deli saçması" diye niteledi.

Açılışında Sharon Stone, Richard Gere, Monica Bellucci, Mariah Carey ve Paris Hilton gibi ünlü yıldızların boy gösterdiği Mardan Palace'ın sahibi Telman İsmailov'la, eşinden boşanmak için mahkemeye başvuran ve bu yüzden iki haftadır manşetlerden inmeyen Sibel Can'ın aşk yaşadığı haberleri gündemi değiştirdi. Dün Sözcü gazetesinde yer alan habere göre, Can'ın eşinden ayrılmasının nedeni 2004'ten beri tanıştığı Telman İsmailov'la yaşadığı ilişki.

Yaklaşık bir haftadır Mardan Palace'ta tatilde olan ve bugün İstanbul'a dönmesi beklenen Sibel Can, iddialar hakkında şunları söyledi: "Ayrılığımızın nedeni kesinlikle üçüncü şahıslar değil. Sulhi Bey'e kimsenin böyle şeyler yaşatmaya hakkı yok. Geçinemedik ve evlerimizi ayırdık. Hepsi bu kadar. Telman İsmailov'la aşk iddiası deli saçmasından başka bir şey değil" dedi.

(Hürriyet)
Yayın tarihi: 01.06.2009
275
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.