Magazin

İşinden kovuluyor mu?

İşinden kovuluyor mu?

Ünlü şarkıcı Britney Spears'ın jüri üyeliğini yaptığı yarışmadan kovulacağı iddia edildi.

Güncellenme tarihi:
Britney Spears

Ünlü şarkıcı Britney Spears, ses yeteneklerinin yarıştığı The X Factor adlı yarışmanın jüri üyelerinden biri… Ancak gelecek sezonda bu işine devam edemeyeceği söyleniyor. İngiltere ve Amerika'da şarkı ve yetenek yarışmalarının yapımcısı Simon Cowell'ın 31 yaşındaki pop yıldızını sıkıcı olduğu için kovacağı söylentileri dolaşıyor. Programın yapımcısı Cowell'ın 'çatlak' Britney'i görmek istediği için şarkıcıya jüri üyeliği teklif ettiği ancak 'sıkıcı' Britney’i gördüğü için de hayal kırıklığına uğradığı belirtiliyor. ABD basınından Us Weekly sitesinde yer alan habere göre Cowell'ın bu kararının Spears'ın 15 milyon dolarlık sezonluk kontratıyla da epey ilgisi var. Bir diğer jüri üyesi LA Reid ise müzik yapım şirketine yoğunlaşmak için ayrılacağını anons etti.

Cowell, İngiltere’den ithal ettiği televizyon şovunun Amerika'da da aynı başarıyı yakalamasını sağlayamadı.
Daha önce Paula Abdul ve Nicole Scherzinger’i jürilikten kovan Cowell, bütün ümidiniSpears'a bağlamıştı. Ancak ünlü şarkıcının performansı hayal kırıklığı yarattı. Sadece 9.6 milyon kişi tarafından izlenen final bölümünün reytingleri geçen sezona göre yüzde 18 daha düşüktü. Düşük reytinglerin faturası ise Spears'a çıktı.

Yayın tarihi: 30.12.2012
319
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.