Magazin

İletişimde genç kuşağa ödül yağdı

İletişimde genç kuşağa ödül yağdı

Aydın Doğan Vakfı'nın düzenlediği 17'nci Genç İletişimciler Yarışması'nın ödül töreni Doğan Medya Center'da yapıldı.

Yarışmada 'yazılı' bölümün haber kategorisinde Ankara Üniversitesi'nden Mert Öztekin, 'görsel' dalın TV haberi kategorisinde Selçuk Üniversitesi'nden Abdülkadir Balcı ve Nedim Canbay, işitsel iletişim dalının radyo programı kategorisinde Aslı Doğan birinci oldu.

Ödülleri Doğan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Aydın Doğan, Kültür ve Turizm Bakanı Attila Koç, YÖK Başkanı Erdoğan Teziç, AKP İstanbul Milletvekili Egemen Bağış, vali Muammer Güler, Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Emniyet Müdürü Celalettin Cerrah ile holding yöneticileri dağıttı.

Gecede ayrıca halkla ilişkiler, reklam, internet yayıncılığı, TV draması, kısa film, senaryo, TV jeneriği, radyo müzik programı, reklam senaryosuyla basın, internet ve açık hava reklamı, halkla ilişkiler kurumsal iletişim projesi, bütünleşik pazarlama iletişim planı, toplumsal sorumluluk projesi alanlarında da dereceye girenlere ödül verildi.

Teziç: YÖK çok fakir
Gecenin onur konuğu YÖK Başkanı Prof. Dr. Erdoğan Teziç ise gençleri görüş alışverişi için Ankara'ya davet etti. Prof. Dr. Teziç, "YÖK'ten korkmayın, ben korkmuyorum. YÖK fakir, eleman alamayan, borç içinde yüzen bir kurum. Belki yol paralarınızı veremeyiz, ama sizi orada ağırlayabiliriz" dedi.
(Radikal)
Yayın tarihi: 20.01.2006
312
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.