Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

İletişimde burçların rolü

İletişimde burçların rolü

Astrologlara göre, annelerin, çocuklarıyla iletişimlerinde ve eğitimlerinde burçları da belirleyici oluyor. "www.superanne.com" adlı internet sitesinde yer alan bilgilere göre, annelerin burçlarına göre şekillenen karakterleri, çocukların eğitiminde de önemli bir etken.

Burçlara göre annelerin çocuklarıyla iletişimleri de sitede şöyle ifade ediliyor.

Koç: Çocukla çocuk olan yaratıcı ve "masalcı" bir annedir. Mükemmel bir oyun arkadaşıdır. Disiplin sağlamak ister ama öfkesini de çabuk unutur.

Boğa: Çocukları büyüdükçe biraz "tatlı sert" olsa da, bu annelerşefkatli ve koruyucudur. Yıllar, çocukları için iyi bir arkadaş kılacaktır.

İkizler: Çocuklarını çok sevmesine rağmen onların kendisini kısıtlamasına izin vermez. Çocukları da onu örnek alıp bağımsızlıklarına düşkün kişiler olur.

Yengeç: Fedakar bir anne, çocukları için güvenilir bir sığınaktır. Bu da, çocuğun dış dünyaya uyumunu zorlaştırabilir.

Aslan: Kendi hayatını yaşamaktan vazgeçmez. İş ve çocuk dengesini kurar. Çocuklarıyla arkadaş olur, oyunlar oynar. Ancak, söz dinlemeyi de öğretir.

Başak: Çok çabuk çocuk sahibi olmaz. Ama anne olduğunda da disiplinli ve titizdir. Çocuklar ona güvenir ve sevildiğini bilir.

Terazi: Onun için çocukları eşinden sonra gelir. Ama çok sevecen ve şefkatli bir annedir. Gerektiğinde serttir. Çocuklar eşini dinlemezse öfkelenir.

Akrep: Çocuklarını sevmesine rağmen sevgisini gösteremeyebilir. Çocuklarının yüksek hedefleri olmasını ister. Ama onların kusurlarını da görmez.

Yay: Çocuklar için iyi bir arkadaştır. Önceleri biraz korksa da buişi iyi yapacaktır. Çocuklarının kendisi gibi dürüst ve neşeli olmalarını sağlar.

Oğlak: Çocuklarıyla ilgilenir, onları dinlemek isteyecektir ama öpücükler dağıtmayacaktır. Çocuklar özgürlükleri için mücadele ettiğinde gerginlik olabilir.

Kova: Kendini o küçük insana adamak zor gelebilir. Sevgi gösterileri yapan bir anne değildir. Ama ev ödevlerine yardım eden, eğlenceli bir kişidir.

Balık: Küçüklüğünde mahrum kaldığı her şeye onların sahip olmasınıister. Aşırı hoşgörülü olması, disiplin kurmasını zorlaştırır.
(aa)
Yayın tarihi: 31.08.2002
230
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.