Magazin

'İki kurşunluk canın var'

'İki kurşunluk canın var'

Yıldız Tilbe tehdit telefonları aldığını belirterek "Gizli numaradan arayıp 'iki kurşunluk canın var, senin de sıran geldi' deyip kapatıyorlar, savcılığa suç duyurusunda bulunacağım" dedi.

Yıldız Tilbe ile İbrahim Tatlıses arasındaki kavga giderek büyüyor. Tatlıses'in Tilbe'ye "Seni p.. elinden kurtardım" demesiyle başlayan tartışma yeni bir boyuta taşındı. Tilbe can güvenliğinin tehlikede olduğunu ve tehdit mesajları aldığını iddia ederek suç duyurusunda bulunacağını söyledi.

Tilbe "Tehdit ediliyorum. Telefonla arayıp birkaç kurşunluk canın var, senin de sıran geldi diyerek kapatıyorlar. Çocuklarımın, kardeşlerimin, yeğenlerimin, benim ve ailemin can güvenliği tehlikede" dedi. Tilbe ayrıca İbrahim Tatlıses'e verdiği ve aralarında "Seni Sana Bırakmam", "Kop Gel Günahlarından", "Ayrılamam" gibi şarkıların da bulunduğu 7 şarkısını bir daha okumaması için ihtarname çektirdiğini açıkladı.

'Benden özür dilemedi'
Programdan sonra Tatlıses'in arayıp kendisinden özür dilemediğini belirten Tilbe "Ben kimsenin malını mülkünü çalmadım, tacını tahtını almadım elinden. Herhangi bir beklentide bulunmadım. Hoşluk olsun diye programına katıldım, hakaret gördüm. Yasalara başvuracağım, devlet var. Burası orman değil ki, dağ başı da değil. Koruma talep etmeyeceğim. Allah korusun, yasalar savunsun yeter bana. Onu da bildiği savunsun" dedi. İbo Şov'un kaldırılmasının kendisiyle ilgili olmadığını vurgulayan Yıldız Tilbe "Ben sükunetimi korudum son ana kadar. Hakaretleri boyumu aşınca ben de dayanamadım kalktım çıktım. O küfür etti, o hakaret etti, o laf söyledi, o aşağıladı, o internete ne istediğimi döküm olarak verdi. Kaydettiği telefon konuşmalarını verdi. O kendisine kendi diliyle yaptı" dedi.
(Vatan)
Yayın tarihi: 28.02.2009
265
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.