Magazin

İbrahim Tatlıses'in mutluluk gözyaşları

İbrahim Tatlıses'in mutluluk gözyaşları

İbrahim Tatlıses ve Perihan Savaş'ın kızı Melek Zübeyde Tatlıses ile Köşebaşı Kebap ortaklarından Ali-Nurten Akkaş'ın oğlu Volkan Aktaş ile evlendi.

Hilton Convention Center'da gerçekleştirilen düğünde kızının mürüvetini gören İbrahim Tatlıses'in, gözyaşlarını tutamadığı öğrenildi.

Akşam saatlerinden itibaren düğününün yapıldığı alana ünlü akını yaşandı. Gelinin nikah şahitliğini Şadan Kalkavan, Hikmet Çetin; damadın ise şahitliğini Prof. Dr. İzzettin Doğan, Burhan Karaçam yaptı. Düğüne milletvekillerinin de aralarında bulunduğu iş, sanat ve sosyete dünyasından yaklaşık 800 kişi katıldı. Düğün için Hilton Convention Center'ın bin kişilik salonu baştan aşağı değiştirildi. Duvarlara kumaş giydirildiği gözlenen salona, localar yapıldı.

Bol assolistli düğünde oryantal Didem'in göbek şovunun ardından Seda Sayan da sahne aldı. Basın mensuplarının alınmadığı düğüne tek başına katılan ve nikahın ardından ayrılan Gülben Ergen; "Çok güzel bir nikah oldu. İbrahim Tatlıses çok heyecanlı. Gözleri doldu her zamanki gibi. Çok güzel bir gelin. Hediyesini annesine verdim" dedi. Seren Serengil ve eşi Musa Altun ise düğüne geç katıldı. Serengil başka arkadaşlarının düğünü olduğu için geç geldiklerini belirtti.

Osman Yağmurdereli'de yorgun olduğu için düğünü erken terkedenler arasında yer aldı. Yeni evli çifte iyi temennilerde bulunan Yağmurdereli, güzel bir düğün olduğunu ve Seda Sayan'ın muhteşem bir konser verdiğini söyledi.
Yayın tarihi: 19.04.2008
616
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.