Magazin

İbo Mavi Mavi filmindeki gibi

İbo Mavi Mavi filmindeki gibi

Eski dostu İbrahim Tatlıses’i evinde ziyaret eden Hülya Avşar, "İbo, Mavi Mavi filmindeki gibiydi; çok esprili, çok doğal ve çok komik" dedi.

Hülya Avşar, geçtiğimiz gün İbrahim Tatlıses ve eşi Ayşegül Yıldız’ı evlerinde ziyaret etti.

Eski dostuyla yıllar sonra yeniden bir araya gelen ünlü sanatçı, buluşmanın çok keyifli geçtiğini söyledi.“Biz İbrahim’le hiç kopmadık, birbirimizi göremediğimiz zamanlarda bile hep telefonla görüştük” diyen Avşar, ziyaretle ilgili de şunları söyledi:

“Oturup çay-kahve içtik. Rutin bir görüşme oldu ama çok eğlendik. Kendisini çok iyi ve esprili gördüm. Birlikte çektiğimiz ‘Mavi Mavi’ filmindeki gibiydi; çok esprili, çok doğal ve çok komik. Zaten İbrahim eğlenceli ve yerinde duramayan biri.”

2011 yılında silahlı saldırıya uğrayan İbrahim Tatlıses’in sağlık durumu hakkında da konuşan Hülya Avşar, “Sağlığı eskiye göre daha iyi. Adımlarını çok daha iyi atıyor. Hayatı daha iyi yaşıyor ve anlıyor” dedi.

Hülya Avşar, “Biliyorsunuz, ben kendi adıma parfüm çıkardım. İbrahim de kendi parfümünü çıkarıyor. Bu ziyaret sırasında birbirimizin parfümlerini kokladık” dedi.

Hülya Avşar, eşi hamile olan İbrahim Tatlıses’in babalık heyecanından da bahsetti: “Çocuğu için çok heyecanlı. Baba olduğunu, bu çocuğu doğduktan sonra daha iyi anlayacak.”

(Hürriyet)

Yayın tarihi: 15.01.2013
553
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.