Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

'Hey bakın benim selülitlerim var'

'Hey bakın benim selülitlerim var'

Dünya jet sosyetesinin ve ABD'de TV ekranlarının en renkli simalarından biri olan Kim Kardashian 58 kilodan 49 kiloya düştü ve iki beden inceldi.

Güncellenme tarihi: 28.04.2014
Özellikle tatil yörelerinde çekilen bikinili fotoğraflarıyla magazin sayfalarını süsleyen Kardashian buna rağmen hala selülitleri olduğu için eleştiriliyor. Ancak Kardashian katıldığı bir radyo programında bunu hiç dert etmediğini söyledi. Kardashian şöyle konuştu: "İnsanlara 'hey bakın benim selülitlerim var' demekte herhangi bir sakınca görmüyorum. Saten hiçbir zaman selülitim olmadığını iddia etmemiştim." Kardashian zayıflayıp istediği kiloya indiğini söyleyerek " Kilo verip bu görüntüye kavuşmak için elimden geleni yaptım. Şimdi bu kiloyu sabit tutmak korumak zorundayım" diye konuştu. Kardashian selülitin güzel bir şey olduğunu iddia etmediğini vurgulayarak "Ama benim de selülitlerim var. Onlar benim için sorun değil" dedi. (Hürriyet)
466
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.