Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

'Herkes popoma bakıyor'

'Herkes popoma bakıyor'

Hülya Avşar dün yine ilginç bir yazı kaleme aldı.

Güncellenme tarihi: 28.04.2014

HÜLYA AVŞAR FOTOĞRAFLARI

acunn.com sitesindeki yazısında ünlü biri olarak kalabalık bir restorana girdiğinde yaşadıklarını kaleme alan Avşar, herkesin poposuna baktığını belirterek şunları yazdı:

“Komedi kapıdan ilk girdiğimde başlıyor. İçeri attığım ilk adımda kafalar dönüyor ama kim olduğunu bilmeden tamamen meraktan derken ünlü birinin olduğunu algılamaları iki saniye içinde gerçekleşiyor. Birazdan onların önünden geçerken, dönüp de arkamdan, kimse kimseyi takmadan bakacaklarını onlar da biliyorlar.

Bilinen bir şey daha var; o da arka görünümü merak ettikleri! Ama benim açımdan işin en fena tarafı biraz evvel önünden geçtiğim herkesin aynı anda popoma bakıyor olmaları. Fakaaaaaat! Bilmedikleri bir şey var ki o da benim bunu bildiğim; tabii ben de hemen gardımı alıp amorstan oynamaya başlıyorum. En güzel yürüyüşümü sergiliyorum... Derken bir de restauranttan çıkışı var. Tabii yine gözler bizim başrol oyuncusu popo show’da...”

(Milliyet)

440
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.