Magazin

Her sevgiliye farklı saç rengi

Her sevgiliye farklı saç rengi

Sevgilisi Angelina Jolie'yle ilk çocuklarının doğumunu heyecanla bekleyen Brad Pitt'in ilginç merakı konuşuluyor şu sıralar. Yakışıklı oyuncu, saçlarını hayatına giren kadının saçlarıyla aynı renge boyatıyor.

Brad Pitt, isterse hayatındaki kadının adını açıklamaktan kaçınsın ya da aşk dedikodularını yalanlamaya çalışsın. Ünlü oyuncu, ne yaparsa yapsın saçlarının rengi onu ele veriyor.

Yakışıklı oyuncunun ilginç merakı şu sıralar herkesin dilinde... Pitt, saçlarının rengini beraber olduğu kadının saçlarının rengine boyatıyor. Bir erkeğin saçlarını böyle bir neden uğruna boyatması, pek çok kişiye garip gelebilir. Ama Brad Pitt, başka erkeklerden farklı olmak için çaba gösteriyor. Üstelik bu açıklama, bir Hollywood muhabirinin haber yaratmak için ortaya attığı bir iddia değil. Haberin doğruluğunu fotoğraflar kanıtlıyor. Örneğin şu sıralar Brad Pitt'in saçları siyaha yakın koyu kestane. Tıpkı sevgilisi Angelina Jolie'ninkiler gibi. Oysa oyuncunun saçları 2001 yılında Jennifer Aniston'la evlenmeye hazırlanırken, Aniston'ınkiler gibi koyu sarıydı. Ama ondan önce 1997'de Gwyneth Paltrow'la nişanlıyken, saçları tıpkı Paltrow'unki gibi açık sarıydı.

Amerika'ya döndü
Brad Pitt, ilk çocuklarına hamile olan sevgilisi Angelina Jolie ve evlatlık çocukları Maddox ve Zahara'yla bir süredir Paris'te tatil yapıyordu. Pitt, birkaç gün önce Amerika'ya döndü; Angelina Jolie ise çocuklarıyla Paris'te kaldı.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 01.03.2006
317
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.