Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Haydi çocuklar fotoğraf çekmeye

Haydi çocuklar fotoğraf çekmeye

Fototrek Nikon Fotoğraf Merkezi'nde 10 - 15 yaş arasındaki çocuklara yönelik fotoğraf seminerleri düzenleniyor. Seminerler, 18 Ekim'de başlayıp 6 hafta sürecek.

Çalışma boyunca çocuklar, fotoğraf makinelerinin nasıl çalıştığını, filmi makineye nasıl takacaklarını, ışığın etkisini, kompozisyonu, farklı fotoğraf konularını fotoğraflamayı öğrenecek.

Toplam 6 hafta sürecek olan programın ilk haftasında fotoğrafçılık nedir, fotoğraf makinesi nasıl çalışır, film makineye nasıl takılır gibi konular işlenecek. Daha sonraki haftalarda insan, manzara, hayvan, gezi fotoğrafları nasıl çekileceği konusunda bilgi verilecek.

Seminerin 4. haftasında çocuklar eğitmenler eşliğinde Miniatürk'e gidecek ve tüm gün fotoğraf çekecek. Çocuklarla beraber değerlendirilecek olan fotoğraflar yine çocuklar tarafından hazırlanacak bir sergi ile 22 Kasım'da izleyicilere sunulacak.

150 milyon lira olan seminer ücretine, teorik eğitim, danışmanlık, Miniaturk'e ulaşım, giriş ücreti, çekim için film ve banyosu, sergi baskısı dahil.

Fototrek Nikon Fotoğraf Merkezi
Meşrutiyet Caddesi Ravanda İşhanı
No : 85 Kat : 1 - 2 D. 1 - 3 Beyoğlu, İSTANBUL
Tel : (212) 251 90 14 – 251 83 74

fototrek@fototrek.com
www.fototrek.com

(Hürriyetim)
Yayın tarihi: 12.10.2003
365
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.