Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Hayatı BBC'de yayınlanacak

Hayatı BBC'de yayınlanacak

BBC, beş İslam ülkesinin en ünlü modelinin tanıtılacağı belgeselde Türkiye'den Tuğba Özay'ın hayatını filme aktaracak. Belgesel eylülde yayınlanacak.

BBC, yaptığı araştırma ile beş islam ülkesinin en ünlü modelinin hayatını anlatan bir belgesel için çalışmalara başladı. Türkiye'den Tuğba Özay'ın hayatının çekileceği belgesel çekimlerinin üç hafta sürmesi planlanıyor. Müslüman diğer ülkeler arasında ise Endonezya, Mısır, Fas ve Malezya var.

Özay, 'Bana telefon açıp randevu talep ettiler. Önce şaka yapıyorlar zannettim. Beş Müslüman İslam ülkesinin modeliyle hayatlarını yansıtan çekimler ve röportajlar yapmak istediklerini belirttiler. Müslüman ülkelerin modellerini farklı yönleriyle tanıtacaklarını söylediler.

Bizleri siyah çarşaflı, başlarımızın örtülü olduğunu düşünüyorlar. AB görüşmelerinin yapıldığı bu zamanda Türkiye'nin tanıtımı için güzel bir olay. Beni podyumda, spor salonunda, motosiklet üstünde ve eğlence zamanlarımda da çekecekler. Çekilen görüntüler, eylül ayında ekrana gelecek' dedi.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 12.05.2005
441
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.