Magazin

Hayallerin Suvari'si Mena

Hayallerin Suvari'si Mena

Amerikan Güzeli'nde güller içindeki sahnesiyle akıllara kazınan Mena Suvari, cuma gösterime girecek 'Travma'da Colin Firth ile başrolleri paylaşıyor.

1979 ABD doğumlu oyuncu sinemaya 1997'de 'Nowhere' filmiyle adımını attı. Ama 1999 yapımı 'Amerikan Pastası'yla adından söz ettirmeye başladı. Ardından Oscar'ları silip süpüren Sam Mendes imzalı 'Amerikan Güzeli'nde genç Angela rolüyle manşetlere çıktı, başrollere terfi etti ama 'Amerikan Güzeli' gibi başarılı bir yapımda kendini gösteremedi.

Diğerlerinden farklı
'Spun' gibi bağımsız yapımlarda da boy gösteren Suvari, 'Travma'da Charlotte adında bir kadını canlandırıyor. Suvari, Charlotte'un diğer rollerinden çok faklı olduğunu düşünüyor: "İki kişi tanışır ve ilişki başlar durumlarından çok sıkıldım. Burada da ilişkisi var ama trajik, asla gerçekleşemeyecek türden."

İlk kez olgun kadın
Marc Evans imzalı 'Travma', karısı trafik kazasında ölen Ben (Firth) ve komşusu Charlotte'un öyküsünü anlatıyor. Filmde Charlotte'a ilgi duymaya başlayan Ben, gördüğü kadının gerçek mi yoksa bir hayal mi olduğununa karar veremiyor. Yani ilk kez olgun bir kadını canladıran Suvari, yine 'hayalleri' süslüyor.
(Radikal)
Yayın tarihi: 01.02.2005
428
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.