Magazin

Hadise'nin kalçalarıyla bu kadar oldu

Hadise'nin kalçalarıyla bu kadar oldu

2005 yılında 'Rimi Rimi Ley' isimli parçasıyla Eurovision'da Türkiye'yi temsil eden Gülseren'den Hadise'ye taş: 'Hadise'in kalçalarıyla bu kadar oldu'

Güncellenme tarihi:
Eurovision Şarkı Yarışması'nın tescilli danışmanı Ali Durgut, 2005 yılında Türkiye'yi temsil eden ve aldığı 13.'lük ile iyi bir derece elde edemeyen Gülseren ile röportaj yaptı.
O dönemde aldığı eleştirilerden çok rahatsız olduğunu ifade eden Gülseren çarpıcı açıklamalarda bulundu. Yarışmaya katıldıktan sonra özellikle 'şişman' olduğu yönündeki eleştirileri kaldıramayan Gülseren, "Dereceye giremediğim için beni yerden yere vurdular. Sesimi ve şarkımı değil vücut yapımı eleştirmeleri bence çok yanlıştı. Zamanında benim için 'Çok şişman, bu kalçalarla olmaz' demişlerdi. Hadise'nin kilolarını ise herkes görmezden geldi. Bence kalçaları büyük olan Hadise. Onun kalçalarıyla da bu kadar oldu işte" diyerek çok konuşulacak açıklamalara imza attı. İşte Gülseren'in Eurovision performansı... İşte Hadise'nin Eurovision performansı... (akşam)
Yayın tarihi: 23.06.2009
544
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.