Magazin

Güven'den 'çıplak kadın' yanıtı

Güven'den 'çıplak kadın' yanıtı

'Çocuklar Duymasın' dizisindeki kahvehanenin duvarlarında çıplak kadın resimleri bulunduğuna ilişkin iddialara yönetmenden yanıt geldi.

Milliyet gazetesi televizyon yazarı Sina Koloğlu'nun bugünkü yazasında konuya ilişkin bölüm şöyle:

Bilal Özcan ‘Çocuklar Duymasın’da bilinçaltını fark ettirmeden etkileme yönteminin (subliminal) uygulandığını öne süren bir elektronik postayı Bugün Gazetesi’ndeki köşesine taşımış.

Dizinin son bölümündeki kahve sahnelerinde duvarda ‘çıplak kadın’ fotoğraflarının yer aldığını yazmış, Özcan’a okuru. Bilal Özcan da o bölümü izlediğini ve bu tip görüntülerin olduğunu söylüyor.

Ben de oturdum izledim. Pire kıvamında küçük bir bikinili kız resmi vardı. Birol Güven’e sordum durumu. “Bizim bilinçaltıyla işimiz yok” dedi ve ilk defa bu şekilde konudan haberdar olduğunu söyledi.

Dekorlarını hazırlayan ekipten mekanların aslına uymasını istediklerini, böyle bir ‘bilinçaltı’ çalışmasının söz konusu olmadığını ekledi. Anlaşılan ekip mekanı gerçeğe birebir uydurmuş.

(Milliyet)

Yayın tarihi: 21.03.2012
1098
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.