Magazin

Gizem Memiç'ten Şoke Eden Açıklamalar!

Gizem Memiç'ten Şoke Eden Açıklamalar!

Survivor’dan elendi şoke eden açıklamalar yaptı...

Survivor’dan bu hafta elenen isim Gönüllüler takımından Gizem Memiç oldu. Başarılı yarışmacı Gizem Memiç, adadan ayrılır ayrılmaz takım arkadaşı Damla’ya sert eleştiriler yaptı.İşte Gizem'in Survivor'dan elendikten sonra yaptığı açıklamalar

Survivor’dan elenen isim kim oldu sorusunun yanıtı belli oldu. SMS oylarına göre en az oyu alan ve adadan ayrılan isiM Gönüllüler takımından Gizem Memiç oldu. Memiç, elenir elenmez takım arkadaşı Damla hakkında iddiaları açıklamar yaptı. Gönüllüler takımından kim elenir sorusuna ise ilginç bir yanıt verdi. Gizem Memiç bu soruya; ‘Benden sonra eleme potasına İbrahim ve Damla girer, Efecan ve Semih çok iyi iki arkadaş’ dedi.
ELENMEYİ HAKEDEN KİŞİ DAMLA’YDI!

Karakter olarak gitmeyi hakeden biri vardı o da Damla’yla. Performansa göre ise İbrahim gitmeyi hakediyordu. Ada hayatında Damla’dan daha iyidim. Damla genelde şikayet eden, aç olan ve iş yapmkatan kaçan bir yarışmacıydı. Hala da öyledir. Damlanın oyunlardaki perfomanı benden daha iyiydi, evet. Sporla uğraşan biri. Ama beceri ksımlarında çok başarılı değildi.
BİZİM TAKIMDA LİDER YOKTU

Bizim takımda lider olamadı bu yaşlarımızın eşit olmasından kaynaklanıyordu. İlk birkaç hafta İbrahim lider gibi davranıyordu ama sonradan farketti ve kendini geri çekti.
Biz oyunu kuralına göre oynadık birbirini seven 5’li olarak kaldık ama birbirimizi söylemek zorundaydık. Bunlar yaşamamız gereken şeylerdi. Bu hafta ben çıktım, haftaya biri çıkacak. Artık beşimizen birinin gitmesi gerekiyordu.

BENDEN SONRA DAMLA VE İBRAHİM…

Benden sonra giden isim Damla ya da İbrahim olur. Efecan ve Serkay başından beri iyi geçinen iki arkadaş. Final ikisinin de hakkı ikisi de çok iyi yarışıyor. Semih bizim adaydayken çok sorunlar yaşadık. Semih’in hiç bir şey yapmamsı arayı açtı. Ama o tartışmadan sonra Semih gerçek yüzünü gösterdi.

Yayın tarihi: 26.05.2016
3004
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.