Magazin

Gergin bünye Demet

Gergin bünye Demet

Demet Akalın'a bir haller oldu. Şarkıcı sürekli küfürlü konuşuyor, meslektaşlarına sataşıyor. Son olarak, önceki gece katıldığı A46 partisinde 'Ayakkabı ağzıma s...tı' yorumunu yaptı!

Güncellenme tarihi:
İşte Demet Akalın son dönemde sarf ettiği 'ilginç' sözler: Üç gün önce Alişan'ı askere uğurlamak için düzenleyen Akalın, 'Alişan'a ne hediye aldınız?' sorusuna 'Ne hediyesi be, gece bana girdi" cevabını verdi. Akalın, Eyüp Sultan'ı ziyaret eden ve basını çağıran Deniz Seki için 16 Şubat'ta Twitter sayfasında 'Türbeye basın çağırmak!!! Allah akıl fikir versin!!!' dedi. İki gün sonra da yine Seki'ye gönderme yaparak , 'Allah'a şükür bekarken buldum kocamı' satırlarını yazdı. Nikah şahidi olmayı kabul etmeyen Sibel Can için 'Yaa insan hem geçmişinde hem özünde dansöz olur mu yaaa!! Yalan-sahte. İyi olmuş o kasan boşalmış beter ol! Çocuklu sahtekar!' diye ağır sözler kullandı. Mehmet Ali Erbil'le mahkemelik olan Akalın, Roma dönüşü aldığı boşanma haberi üzerine 18 Şubat'ta Twitter'daki sayfasına 'Ben Romada'yken neler olmuş! Bütün beddualarım tutmuş... Bu kadar da çabuk beklemiyordum' yorumunu yaptı. 21 Şubat'ta twitter'a 'Kıçımdan bişey uydursam onu da manşet yapar mı beni takip eden basın!!!' diye giriş yaptı. Şöhretle baş etmekte güçlük çeken ünlülerin bazıları çatışmalarını yapay bir kibarlığa vurup cemiyete karışıyor. Bazıları kabalığı 'dobralık' sayıyor. Bize de 'seçip beğenmek' kalıyor.
Yayın tarihi: 28.02.2010
376
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.