Magazin

Evliliklerini Yılmaz Erdoğan kurtardı

Evliliklerini Yılmaz Erdoğan kurtardı

Mustafa Erdoğan'la 6 yıllık evliliğini bitirmeye hazırlandığı iddia edilen Gülben Ergen'i bu kararından kayınbiraderi Yılmaz Erdoğan'ın vazgeçirdiği öne sürüldü.

Güncellenme tarihi:
GÜLBEN ERGEN BURADA Gülben Ergen'in, 2004'ün Eylül ayında nikah masasına oturduğu Mustafa Erdoğan'la evliliğinin üzerinde kara bulutlar dolaştığı iddiası gündeme geldi. Ergen'in üç çocuğunun babası Mustafa Erdoğan'la evliliğinde problemler yaşadığı bu yüzden de boşanma kararı aldığı, ünlü avukat Kezban Hatemi'ye vekalet verdiği öne sürüldü. Bunun üzerine gözler Ergen ve Erdoğan çiftine çevrildi. Bu söylentiye ilk açıklama ünlü şarkıcıdan geldi. Ergen, Twitter'daki sayfasına "'Gülben Ergen boşanıyor' başlıklı haberde yazan Kezban Hatemi'ye boşanmak için vekalet verdi haberi tamamen asılsızdır" diye yazdı. Mustafa Erdoğan ise konuyla ilgili sessizliğini korurken çiftin yakın çevresinden ortaya yeni bir iddia atıldı. Bu iddiaya göre de boşanmakta kesin kararlı olan Gülben Ergen'i bu fikrinden Mustafa Erdoğan'ın kardeşi Yılmaz Erdoğan vazgeçirdi. Birkaç gün önce yengesi Ergen'le yiyen Erdoğan yaptığı duygusal konuşmayla bu evliliği kurtarmayı başardı. Hatta Ergen bu buluşmayı Twitter'daki sayfasından "Yılmaz'la (kaynım) uzun bir sohbet ettik. Dedi ki 'kadın aşık olacağı adamı doğurur'. Ben bir etkilen, bir fenalaş, bir dövün, bir debelen!" sözleriyle takipçilerine duyurdu. Gülben Ergen'in Mustafa Erdoğan ile olan evliliğinden Atlas (4), Güney (2) ve Ares (2) isminde üç çocuğu var. (Vatan)
Yayın tarihi: 10.01.2011
418
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.