Magazin

Evlilik yakın

Evlilik yakın

“Evlerden Biri” dizisinin güzel oyuncusu Ceyda Ateş, InStyle dergisi için mankenlik yaptı. Militer tarzda kıyafetlerle objektif karşısına geçen oyuncu, ardından başlıklar halinde kendini anlattı.

ceyda ateş

KISKANMAYA BAŞLAYINCA SEVDİĞİMİ ANLADIM

“Can’la (Yurtsevdi) 9 aydır birlikteyiz, merak etmeye, kıskanmaya, üzüldüğüne üzülmeye başladığımda onu sevdiğime inandım. Zaten sürekli yan yana oldukça bir insana daha farklı bakmaya başlıyorsunuz; adeta sizden bir parça oluyor. Aşkımızı gerektiği gibi dolu dolu yaşıyoruz, tabii ki her ilişkide olduğu gibi inişlerimiz çıkışlarımız oluyor ama güzel şeyler de paylaşıyoruz. Evlilik söylentilerine gelince, bu konuda ne söylesem yalan olur, net bir tarih veremem ama çok uzak bir tarih olmadığını rahatlıkla söyleyebilirim.”

SABİT FİKİRLİ VE DESPOT OLDUĞUM BİLİNMEZ

Pek çok farklı karakterle ekranlarda izlediğimiz Ceyda Ateş gerçek hayatta nasıl biri? Güzel oyuncu kendi cümleleriyle anlatıyor bunu da: “Ben çok inatçı ve kırılgan bir yapıya sahibim ve bu iki huyumu pek sevmiyorum. İnsanlar beni pek mutsuz göremezler, aksine hep konuşkan ve mutluyumdur. Ama sabit fikirli ve despot yapımı da çoğu insan bilmez.”

HANDE’DEN SONRA NURSEL ZOR GELDİ

“Evlerden Biri”nde Nursen karakterini canlandıran Ceyda Ateş, diziye dair şunları söylüyor: “Orhan Kemal’in romanını okuyanlar bilir, Nursen çok masum ve saf bir karakter. Annesi çok frapan ve paraya aşırı düşkün bir kadın, Nursen ise tam tersi... Nursen’in tek amacı üniversiteyi kazanıp düzgün bir hayat yaşamak. ‘Adını Feriha Koydum’daki kötü Hande karakterinden sonra ben de çevremdeki pek çok kişi gibi ona tezat bir karakteri nasıl canlandıracağımı sorguluyordum. Ama sonunda heyecanımı yendim ve şimdi gayet olumlu tepkiler alıyorum.”

(Kelebek)

Yayın tarihi: 02.10.2012
1959
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.