Magazin

Evlilik bitti aşıklar rahatladı

Evlilik bitti aşıklar rahatladı

"Aliye" dizisinin yönetmeni Kudret Sabancı ile başrol oyuncusu Sanem Çelik'in aşkı tam gaz devam ediyor.

Bir ay önce gazetelerin birinci sayfalarında, televizyonların ana haber bültenlerinde yer alan Sanem Çelik-Kudret Sabancı beraberliği bütün hızıyla devam ediyor. Ekranların en çok izlenen aile dizisi "Aliye"nin başrol oyuncusu Sanem Çelik ile dizinin evli yönetmeni Kudret Sabancı bir gece vakti Boğaz'daki "Hayrola" isimli çay bahçesinde başbaşa çekilen görüntüleri medyaya yansıyınca ortalık karışmış, yönetmen Sabancı daha sonra eşi Esra Akkaya'dan boşanmak zorunda kalmıştı. Aradan geçen süre içinde her iki taraf da çeşitli açıklamalar yapmış, dizinin sona erip ermeyeceği tartışılır olmuştu. Ama yapımcı firma devam kararı almış. Bir devam kararı da Çelik ve Sabancı'dan geldi. Çünkü aşıklar yine birlikte yakalandılar.

BU KEZ ANADOLU KAVAĞI
28 Mart Salı günü Anadolu Kavağı'nda güneşli bir gün vardı. Ve hummalı da bir koşuşturmaca. Çünkü çekimleri Trabzon yakınlarındaki Uzungöl'de başlayan ve başrollerini Müjde Ar, Hande Subaşı, Uğur Pektaş'ın paylaştığı "Kuş Dili" dizisi artık İstanbul'da çekiliyordu. Dizi ekibi bu çekimler için Anadolu Kavağı'nı seçmişti.

"Kuş Dili"nin çekimlerini takip ederken bir anda Sanem Çelik'in cipi önümüzden geçti. Birkaç saniye sonra da Kudret Sabancı'nın cipi. Sabancı, Çelik ile birlikte yakalandıkları cipi satmış, bu defa aynı marka siyah bir cip kullanıyordu. "Acaba gözlerden ırak olmak için Anadolu Kavağı'nı mı seçtiler" diye düşünürken dizinin bir diğer başrol oyuncusu Halit Ergenç, onun ardından da İlhan Şeşen otomobilleriyle geçti. Daha sonra da çekim malzemelerini taşıyan iki kamyon. "Günahlarını aldık. Demek ki buralarda bir yerde çekim yapıyorlar" diye düşündük. Aradan iki saat geçti. Kudret Sabancı'nın cipi yine göründü. Direksiyonda Sabancı vardı ve yanında da Sanem Çelik. Peşinden gelen Çelik'in cipini ise tanımadığımız birisi kullanıyordu.

Biz "Kuş Dili"nin çekimine geri döndük. Ancak bir süre sonra çekimlerin yapıldığı yerin yanındaki Yosun restoranda Sanem Çelik ile Kudret Sabancı'yı başbaşa yerken gördük. Saat 16.30 olmuştu. Çift denize karşı bir masaya oturmuşlar, bir yandan balıklarını yiyip rakılarını yudumlarlarken, diğer yandan da hararetli bir şekilde bir şeyler tartışıyorlardı. Bizim gördüğümüzü etraftakiler de farkına varmış olacaklar ki, bir anda çiftin oturduğu restoranın kenarı ellerinde küçük fotoğraf makineleri ve cep telefonları olan genç kız ve çocuklarla doldu. Fotoğraflarının çekildiğini gören Çelik ve Sabancı elleri ile yüzlerini kapamaya çalıştılar.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 05.04.2006
443
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.