Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Evlenmeden de mutluyum ben

Evlenmeden de mutluyum ben

Eski eşi Haluk Bilginer'in Aşkın Nur Yengi ile evlenmesinden sonra meraklı bakışlara hedef olan Zuhal Olcay, "Herkes neden benim evlenmemle ilgileniyor anlamadım. Ben evlenmeden de mutlu olabilen biriyim" dedi.

Zuhal Olcay, geçtiğimiz günlerde eski eşi Haluk Bilginer ile Aşkın Nur Yengi'nin evlenmesinden sonra sürpriz bir açıklamaya yaparak, "Bırakın yaşasınlar, bırakın mutlu olsunlar" demişti.

Son zamanlarda hakkında çıkan, "İnat evliliği yapacak" şeklindeki yazılara gülüp geçtiğini belirten Olcay, şu açıklamayı yaptı:

"Benim şu an bir ilişkim yok. İşimle ilgileniyorum ve kimin ne yaptığına inanın bakmıyorum. Hayatımda evlilik olabilir ama bunun zamanını kimse bilemez ki? Ayrıca insan, evlenmeden de mutlu olabilir. Kim benim evliliğimi neden merak etsin ki? Şu an çok mutlu bir insanım ve evlilik yapmadan da bunu sürdürüyorum. Gerçekten şu an evlilik düşünmüyorum ve insanların da bana bu soruyu sormasını garip buluyorum. Evleneceğim gün ise bunu ilan eder herkese söylerim."

Soğuğa rağmen
Zuhal Olcay, cuma akşamı Bülent Ortaçgil'le birlikte çıktığı Harbiye Açıkhava Tiyatrosu'ndaki konserinde sırtını açıkta bırakan kıyafetiyle dikkat çekti. Soğuk havaya rağmen konseri izlemeye gelenlere teşekkür eden Olcay, "Gördüğünüz gibi soğuk havaya inat bir hayli açık giyindim" dedi.
(Hürriyet/Kelebek)
Yayın tarihi: 18.06.2006
309
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.