Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Evime Kaya'dan başka erkek giremez

Evime Kaya'dan başka erkek giremez

Kaya Çilingiroğlu ile sekiz yıllık evliliğini noktalayan Hülya Avşar çarpıcı bir açıklamada bulunarak, evine Zehra'nın babasından başka erkeğin giremeyeceğini söyledi.

Hülya Avşar'ın bu açıklamasına ortam hazırlayan olay önceki gün yaşanmıştı. Çocukları Zehra'yı okula bırakan Hülya Avşar, çıkışta alıp sanatçının Sarıyer'deki evine götüren ise baba Çilingiroğlu olmuştu. Kaya Bey sanatçının evinde bir kaç saat kalınca, dün gazeteciler Avşar'a bu yönde sorular yöneltti.

Güzel sanatçının cevabı ise çarpıcıydı: "Kaya Zehra'nın babasıdır. Biz artık dostuz ve her zaman eve girip çıkabilir. Ama başka erkek giremez." Avşar, "Kaya Çilingiroğlu ile sevgilisi Feraye Tanyolaç'ın görüntülerini izlediğiniz zaman neler hissettiniz?" sorusuna ise, "Bu konulara girmeyelim" şarkısıyla yanıt verdi.

Feraye modellik yapmış
Hülya Avşar Kaya Çilingiroğlu evliliğinde bardağı taşıran son damla olduğu iddia edilen yapımcı Feraye Tanyolaç'ın, bir dönemler mankenlik ve fotomodellik yaptığı da ortaya çıktı. 1995 yılında Neşe Erberk Ajans'a bağlı çalışan Tanyolaç'ın katalog bilgilerinde, 1.75 boyunda ve 36 beden olduğu yazıyor.

Ağlayacak değilim
Avşar, gazetecilerin "Tatile gidecek misiniz?" sorusuna "Niye tatile gideyim ki? Ağlayacak insan değilim. İşlerime devam ediyorum. Albüm çalışmaları var, show programı için çalışmalara başlayacağım" yanıtını verdi.
309
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.