Magazin

Eurovision şarkısı Çolakoğlu'na emanet

Eurovision şarkısı Çolakoğlu'na emanet

'Rimi Rimi Ley' şarkısı ve bu şarkıyı seslendirecek olan Gülseren, günlerdir gündemden düşmüyor.

Önce şarkının çalıntı olduğu gündeme gelmiş, ardından da Gülseren'in sesi ve yorumu tartışma yaratmıştı. Ancak herkesin birleştiği ortak nokta ise bu şarkının iyi bir aranjör tarafından yeniden düzenlenmesi gerektiğiydi. Müzik otoriteleri, 'Rimi Rimi Ley'in bu haliyle derece alamayacağına kesin gözüyle bakmışlar ve Gülseren'in de hem danslarında hem de fiziki görüntüsünde birtakım değişiklikler yapılması gerektiğini ifade etmişlerdi. Uzun süredir tartışılan 'Rimi Rimi Ley', Sertab Erener'in de 'Every Way That I Can' şarkısını emanet ettiği aranjör Ozan Çolakoğlu'na verildi. Çolakoğlu, bu parçayı yeniden düzenleyecek.

Ancak Çolakoğlu, Sertab'ın parçasını düzenledikten sonra Fransa'da bir başka aranjör şarkıyı son haline getirmişti. Aynı yolun bu kez 'Rimi Rimi Ley' için izleneceği, Çolakoğlu'nun düzenlemeyi yaptıktan sonra şarkının bir de yurtdışında gözden geçirileceği belirtiliyor.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 03.03.2005
323
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.