Magazin

Esmersoy'un babasından şok iddia!

Esmersoy'un babasından şok iddia!

Burcu Esmersoy'un babası Timur Esmersoy, Sacitaslan.com'a kızı ile ilgili çarpıcı iddialarda bulundu...

Güncellenme tarihi:
burcu esmersoy

Burcu Esmersoy ile ilgili özel açıklamalarda bulunurken, "Ben Burcu Esmersoy'un kabul etmediği; hatta nefret ettiği öz babasıyım." şeklinde başladığı sözlerini, 'Benden nefret etme sebepleri kendi düşüncesidir ve kendisini bağlar, Belki kendince haklı sebepleri vardır ama işlerimin bozulması akabinde eşimden ayrılıp evimi home ofis olarak kullandığım günlerde bana hakaretler yağdırmasını öz babası olan bana...'Allah belanı verdi' demesini hiç affedemiyorum. O'nu medyanın şımarttığı bir kız olarak görüyorum." diyerek tamamladı.

BURCU ESMERSOY (FOTO GALERİ)

Kızıyla yaşadığı problemin kaynağının mal paylaşımı ve para konusuna dayandığını iddia eden Esmersoy, "Burcu'nun annesinden ayrıldıktan sonra ikinci bir evlilik yaptım. O evliliğimden de çocuklarım oldu. Mallarımı tüm evlatlarıma eşit olarak paylaştırdığım halde Burcu ikinci evliliğimden olan çocuklarıma pay vermemden rahatsızlık duydu. Ben onun hakkından çalıp kimseye pay vermedim. Hepsi benim çocuğum. Hepsine eşit olarak dağıttım.." dedi.

Timur Esmersoy sözlerini tamamlarken "Ümit ile nişanlandığında; İtalyan Massimo ile evlendiğinde hep yanımdaydı ve bana 'babam' diyordu fakat maalesef şu anda benden nefret ediyor..." diyerek acı bir iddiada bulundu.

Yayın tarihi: 14.07.2013
509
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.