Magazin

Eski aşk, yenisini bitirdi

Eski aşk, yenisini bitirdi

Özgü Namal 4 aydır Murat Han ile birlikteydi. Namal'ın Oktay Kaynarca'dan kopamaması yüzünden yeni ilişkisinin bittiği kaydedildi.

Murat Han ile Özgü Namal'ın, 'Mutluluk' filminin çekimlerinde filizlenen ilişkilerinin Oktay Kaynarca yüzünden bittiği iddia edildi.

Yedi yıllık sevgilisi Oktay Kaynarca'dan ayrıldıktan sonra Murat Han'la aşk yaşamaya başlayan Özgü Namal'ın, eski aşkından bir türlü kopamadığı için yeni ilişkisinin kısa sürede son bulduğu öğrenildi.

Çiftin ilişkisi geçen ay sonu Han'ın TRT 1'in "Hesaplaşma" isimli aksiyon dizisinin çekimlerine başlamasından kısa süre sonra sarsılmaya başladı. Namal, Han'a arkadaşlarıyla Bodrum'a tatile gitmek istediğini söyledi. Bodrum'a giden Namal'ın Kaynarca'nın da yakın arkadaşı olan Selçuk Yöntem ile güneşlenirken görüntüleri bile çekildi.

Teknede tatil
Bu sırada Han'a ortak tanıdıkları, Namal'ın Kaynarca'nın teknesinde tatil yaptığını iletti.
Namal'a güvenen ve ilişkisinin yolunda gittiğini düşünen Han ise bu durumu sevgilisine sormaya bile gerek görmedi. Ancak daha sonra sevgilisinin davranışlarından şüphelenen ve aldatıldığını düşünen Han, son olarak Namal'ın amcasının cenazesinde Kaynarca'ya sarılmasının ardından şiddetli bir kavgayla ilişkiye nokta koydu. Namal'a oldukça kızgın olduğunu, adını bile ağzına almak istemediğini belirten Han, "Çok sinirliyim, bana yakışanı yapıyorum ve susma hakkımı kullanıyorum" dedi. Namal ile tekrar ilişki yaşamaya başladığı konuşulan Oktay Kaynarca ise "Özgü'yle zaten hiçbir zaman küs değildik ki ama aramızda şu an bir ilişki yok" dedi.

(Milliyet)
Yayın tarihi: 01.08.2009
483
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.