Magazin

'Erkekler bundan zevk alıyor'

'Erkekler bundan zevk alıyor'

Pelin Çini ve Salih Keçeci'nin sunduğu 'Aramızda Kalsın' programının dünkü konuğu Ebru Şancı'ydı. Şancı özel hayatına dair çarpıcı ifadeler kullandı.

Güncellenme tarihi:

EBRU ŞANCI FOTOĞRAFLARI

Şancı, eski sevgilisi Saif Kaddafi ile olan ilişkisi ve kendisi hakkında çok özel açıklamalarda bulundu:

'Bence kadınlar normal ve çekici olarak iki grup. Ben ise çekici grubunun bir tık yukarısındayım. Bence Türk erkekleri gösterişli kadından korkuyor. Ben bu kadınla baş edemem, etkileyemem diyerek hiç yanaşmıyorlar bu ilişkiye. O nedenle yabancılarla takılıyorum.

'Haluk Bilginer - Zerrin Tekindor aşkı su yüzüne çıktı' haberini yorumlayan Şancı şunları söyledi: 'Ben çok konuşuyorum. Aşklarımı saklayamıyorum, hemen anlatıyorum her şeyi herkese.

Ben çok beğendim ikisini de. Çok yakışıyorlar gerçekten. Bir süre kaçmaları da çok mantıklı, herkes duymasın ve birbirimizi tanıyalım diye gözlerden uzak yaşıyor insanlar. Ben de öyle yaşıyorum ilişkilerimi...Ben Saif'e aşıktım. O zaman ki aklımla etkilemek için ekstra bir efor sarf etmedim. Doğal olduğum için beni seçti. Şimdiki halimi görseydi kesinlikle yanaşmazdı bana

Mesafeli bir ilişkimiz vardı. 3-4 ayda bir buluşup görüşüyorduk. İlişki bittiğinde güçlü bir adamı nasıl kaçırdım tarzında bir hissiyatım olmadı. Beni okutması büyük bir şanstı benim için. New York'ta bana ev aldı. Jest yapmayı seven biriydi...Saif'ten sonra bir yalpalama dönemim oldu. Böyle bir ilişkiden sonra sevgi öncelikli ilişkiler arıyor insan. Benim sevgi ihtiyacım olduğunu kimse anlamıyor, herkes başka şeylere ihtiyacım var zannediyor...Aradığım şey sevgi benim, aşk. Alışverişi, gezmeyi, tozmayı yeterince yaşadım.

Benim gibi kadınsanız erkekler böyle kadınları aldatmaktan daha fazla zevk alıyor. Özgüveni geliyor adamların, 'ben bunu tavladıysam daha iyisini de tavlarım' diyor ve aldatıyor beni.

Bir de kadınlarda hata adam hiç önemsemeyeceğin bir tipse bile, onun eski erkek arkadaşıysa kadınlar da farklı bir ilgi duyuyor.

Bu kişi bununla birlikteyse kesin bir şey vardır diye erkeklere yanaşan kadınlar da çok...Erkek arkadaşlarım beni aldatırken çok suçüstü yaptım. Hafiye gibiyimdir. Tüm detayları dikkate alırım.

Delilleri birleştiriyorum ve evde kısa süreli bir savaş başlıyor. Şiddete hayır ama en büyük zevkim partnerimin sevdiği eşyaları dağıtmak, parçalamak.

Çok rezaletim var benim. Ama ben çok sadığımdır. Bildiğin koyuna bağlarım. Gözüm başkasını görmez aşıksam.'

Yayın tarihi: 10.10.2013
1249
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.