Magazin

Engelsiz konser

Engelsiz konser

Ajda Pekkan, özel sporculardan kurulu bir koro ile “Engel Tanımayanları Destekleyenlere Teşekkür” konseri verdi.

MİGROS, P&G ve Özel Olimpiyatlar Türkiye Organizasyonu işbirliğiyle yürütülen “Özel Sporculara Özel Destek Kampanyası”nın dokuzuncu yılında “Engel Tanımayanları Destekleyenlere Teşekkür” adlı bir konser düzenlendi. Önceki akşam Bostancı Gösteri Merkezi’nde düzenlenen konserde Ajda Pekkan, özel sporculardan kurulu bir koroyla sahneye çıktı.Özel yetenekli çocuk ve gençleri sporla hayata bağlamayı hedefleyen “Özel Olimpiyatlar Projesi”nde emeği geçen herkese teşekkür eden sanatçı, “Hayatımın en anlamlı konseri” diye tanımladığı gecede 15 kişilik koroyla beraber “Sen İste”, “Olanlar Oldu Bana” ve “Uzun İnce Bir Yoldayım”ı seslendirdi. Konseri iş, sanat ve siyaset dünyasından ünlü isimlerin de aralarında yer aldığı yaklaşık 2 bin 500 davetli izledi.

Sahne öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Ajda Pekkan, “Bu projeye destek olmak ve özel sporcularla vakit geçirmek, benim için eşsiz bir deneyim oldu” dedi.  

Yayın tarihi: 25.03.2013
851
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.