Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Ekinci: Gönderin artık beni

Ekinci: Gönderin artık beni

Tuğba Ekinci, reklam peşinde koştuğunu iddia edenlere yanıt verdi: "Benim jüriye bile katkım var. Sayemde hepsi ünlü oldu. Ben ise zaten ünlüydüm. Yapacağımı yaptım, artık kabak tadı verdi. Gönderin artık beni."

Sema Denker / Hürriyet

Eğitiminiz nedir?
Lise mezunuyum. Ailem okumam için çok ders aldırdı, ama bana bıkkınlık geldi, okumadım. Dikkat çekmeyi, gezmeyi, güzel giyinmeyi falan seviyordum.

Anneniz, babanız ne iş yapıyor?
Annem hemşire, babam ise İTÜ mezunu, inşaat mühendisi... Bizi annem büyütmedi. Bakıcılarla büyüdüm. Bakıcıyla büyümenin yarattığı gerginlikle de sanırım böyle agresif oldum.

Dövüyor muydu sizi?
İşkence falan görmedim, ama çok bağırırdı. O yüzünden kendimi ilkokul yıllarında zor ifade ediyordum. Uyumsuzdum, hırçın hareketlerim vardı. Bu yüzden ailem beni doktora götürdü.

Bu camiaya nasıl girdiniz peki?
Beni Osman Sınav keşfetti. Bodrum'da "Mavi Düşler" dizisini çekiyorlardı. Beni gördü ve teklifte bulundu. Kabul ettim. Ben her zaman güzelliğini silah olarak kullanan biriyim. Zaten güzellik yarışmasının da ucundan döndüm.

Güzellik yarışmasına mı girdiniz?
1994'te, Pınar Altuğ'un birinci seçildiği yarışmada elemeleri geçmiş ve ilk 20 aday arasında yer almıştım. Formu teslim etmem gereken gün, tam evden çıkarken babama yakalandım. Yarışmaya katıldığımı duyunca hemen "hayır" dedi, ben de yarışmadan çekildim. .
878
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.