Magazin

e-kolay.net'in şanslı gelini kim olacak?

e-kolay.net'in şanslı gelini kim olacak?

e-kolay.net Sinema ve Mahmure, Özen Film ile birlikte, bir gelin adayına peri masalı yaşatmaya hazırlanıyor. Davetsiz Çapkınlar filmini izleyen e-kolay.net üyesi genç kızlardan biri, Meral Yüncü Moda ve Güzellik'ten bir gelin paketi kazanacak!

Güncellenme tarihi:
e-kolay.net Sinema ve Mahmure, bir genç kızı peri masalı kahramanı yapmak için Özen Film ile el ele veriyor! Kasım ya da Aralık aylarında evlenecek olan e-kolay.net üyeleri, Özen Film tarafından 30 Eylül'de sinema perdesine taşınan Davetsiz Çapkınlar (Wedding Crashers) isimli filmi izleyip sinema biletini sakladıkları takdirde, çok özel bir gelin paketi kazanabilecekler. Paket, Meral Yüncü Moda ve Güzellik tarafından, tamamen gelinin zevkine göre dikilecek bir gelinlik, vücut ve cilt bakımı, gelin başı ve makyajından oluşuyor. Bu kampanyaya katılmak için ilk adım, Davetsiz Çapkınlar isimli filmi izlemek ve sinema biletini saklamak. İkinci adım ise, e-kolay.net Sinema ve Mahmure sayfalarından kampanya ilanlarına tıklamak ve promosyona katılmak. Başvurunun yapıldığı sayfada ismi yayınlanan şanslı gelin, sinema biletini alıp Meral Yüncü Moda ve Güzellik'e giderek hayallerindeki gelinliğe sahip olacak! Gelin ve damat adaylarının başvurması gereken İnternet adresi şöyle: http://www.mahmure.com/? Sonuçlar da 25 Ekim'de yine bu adreste duyurulacak! Masalı gerçeğe dönüştürmek isteyen prensler ve bir peri masalı yaşamak isteyen prensesler, hemen bilgisayar başına!
Yayın tarihi: 04.10.2005
352
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.