Magazin

Dünyanın en ünlü anneleri

Dünyanın en ünlü anneleri

Podyumların, film setlerinin ve sahnelerin ünlülerinin ilk ve asıl işleri annelik. Çiçeği burnunda anneler Catherine Zeta Jones, Celine Dion ile Kate Winslet, evlatlarıyla ilk anneler gününü geçirecek.

Podyumların, film setlerinin ve sahnelerin ünlüleri de, ilk ve asıl işleri olan anneliğin tadını bu Pazar günü çocuklarıyla birlikte çıkaracak.

Tüm anneler gibi bu özel günü çocuklarıyla birlikte geçirmeye hazırlanan ünlülerin arasında kimisi çok heyecanlı, çünkü bu onların evlatlarıyla ilk Anneler Günü...

Müziğin altın sesi Celine Dion ile kanseri yenen eşi Rene Angelil, Anneler Günü'nde 25 Ocak doğumlu minik bebekleri Rene-Charles ile birlikte olacaklar.

Ünlü aktris Rebecca De Mornay ve eşi Patrick O'Neal, Mart ayında dünyaya gelen Veronica ile ilk Anneler Günü'nü geçirecek.

"Titanic" filminin yıldızı Kate Winslet da sinemanın "taze" annelerinden. Winslet, 5 aylık kızı Mia ile geçireceği ilk Anneler Günü'nün heyecanını yaşıyor.

En ünlü bebek ve ailesi

Sinemanın güzel yıldızı Catherine Zeta-Jones ile ünlü aktör Michael Douglas'ın küçük oğlu Dylan'ın objektiflere göz kırptığı günden bu yana 7 ay geçti.

Dylan Michael'ın bakımıyla yakından ilgilenen annesi, bebeği için gelen film tekliflerini bile geri çeviriyor. Douglas ailesi, Michael Douglas'ın 22 yaşındaki oğlu Cameron'ın da katılacağı Anneler Günü partisi için gün sayıyor.

Pop müziğin "çılgın kızı" Madonna'yı biri 5 yaşında, diğeri henüz 6 aylık olan iki minik uslandırdı. Artık anneliğe iyice alışan Madonna, Anneler Günü'nü kızı Maria Lourdes, 6 aylık oğlu Rocco ve eşiİngiliz yönetmen Guy Ritchie ile beraber kutlayacak.

Podyumların annesi

Daha önceki evliliğinden 22 yaşında Zulekha adlı bir kızı olan ünlü model Iman, eşi ünlü şarkıcı David Bowie ve kızı 7 aylık Alexandria Zahra Jones ile Anneler Günü'nde birarada olacak.

Eşiyle uyumlu evliliğini sürdüren top model Cindy Crawford da Anneler Günü'ne "iki çocuğuyla!" birlikte girecek. Oğlu Presley'yi büyüten ve şu anda hamile olan Crawford, bu özel günü mutlu geçirecek.

Sinemanın ünlü ismi Elisabeth Shue, Will Smith'in aktris eşi Jada Pinkett Smith, Kim Basinger, Uma Thurman, Pamela Anderson Lee, Elle MacPherson, Stephanie Seymour, Paulina Porizkova, ve Esther Williams da derginin tanıttığı ünlü ve güzel anneler arasında yer alıyor.
Yayın tarihi: 12.05.2001
514
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.