Magazin

Dünya güzeli yine terk edildi

Dünya güzeli yine terk edildi

Eski rol arkadaşı Tamer Karadağlı ile fotoğraflanan Azra Akın'ı İtalyan sevgilisi terk etti.

Ünlü oyuncu eski sevgilisi Kıvanç Tatlıtuğ tarafından da aldatılmıştı. 2002 Dünya Güzeli Azra Akın'ın Tamer Karadağlı ile geçtiğimiz haftalarda baş başa yayınlanan fotoğrafları pahalıya patladı.

Ünlü oyuncu İtalyan sevgilisi tarafından terk edildi. Bugün gazetesinin haberine göre, 2006 yılında eski sevgilisi Kıvanç Tatlıtuğ kendisini Songül Öden'le aldattıktan sonra ayrılan ve aradığı mutluluğu bir türlü bulamayan Akın bu yaz yeni bir aşka yelken açmıştı. 34 yaşındaki İtalyan sevgilisi Francesco Boari'yle Çeşme'de ön balayı yapan Akın'ın şu sıralar çok üzgün olduğu öğrenildi. Güzel oyuncu sevgilisine "Bir yanlış anlaşılma oldu, biz Tamer'le sadece arkadaşız" dese de Boari'yi inandıramadı.

ALIŞIK DEĞİLİM
İtalyan sevgilisi Boari'nin, "Arkadaşsanız gazetelerde neden imalı başlıklar atılıyor, böyle şeylere alışık değilim" diyerek ilişkiyi noktaladığı konuşuluyor.

PASTANEDE BAŞ BAŞA
2004 yılında 'Yağmur Zamanı' isimli dizide iki sevgiliyi canlandıran Tamer Karadağlı ile Azra Akın iki hafta önce Kemerburgaz'da bir pastanede baş başa yakalanmıştı. Karadağlı iki arkadaş olarak kahve içip sohbet ettiklerini belirterek, "Zaten birlikte çekilmiş bir sürü fotoğrafımız var" demişti.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 22.09.2009
371
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.