Magazin

Dualı mesaja kırıldım

Dualı mesaja kırıldım

Ocak ayının ilk günlerinde annesini kaybeden ve zor günler geçiren Sibel Can, sanatçı arkadaşları Gülben Ergen ile Ebru Gündeş'in kayıtsızlığına kırgın olduğunu açıkladı.

Ocak ayında bir kalp krizi sonucu annesi Emine Gül Sezer Cangüre'yi kaybeden Sibel Can, hálá kendisini toplayamadı. Bir süre sahnelerden uzak kalacağını söyleyen sanatçı, bu arada acılı günlerinde yeterli yakınlık göremediği Gülben Ergen ile Ebru Gündeş'e kırgınlığını da itiraf etti.

Mesajla teselli olmaz
Annesinin ölümünden sonra, Ergen'in kendisine sadece dua eden bir resminin bulunduğu resimli mesajı ve "Anneciğin için dua ediyorum" notunu gönderdiğini söyleyen Can, onun bir telefon bile açmamış olmasına anlam veremiyor. Teselli için tek bir mesajı yeterli görmesini de affetmiyor.

Kameralarla başsağlığı
Sibel Can'ı şaşırtan diğer isim, Ebru Gündeş... Can, annesinin ölümü nedeniyle iptal ettiği Antalya'daki programına kendisinin yerine çıkan Gündeş'in, kameralar aracılığıyla başsağlığı dilemesine şaşırdı. Öte yandan ünlü sanatçı, acı günlerinde en büyük desteğin Sezen Aksu ile Hülya Avşar'dan geldiğini söyledi.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 01.02.2006
468
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.