Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Doğumda ortaya çıkan gerçek

Doğumda ortaya çıkan gerçek

Ünlü komedyen Cem Yılmaz'ın eşi Ahu Yağtu'nun babası Neşet Yağtu ile 4 aydır konuşmadığı ortaya çıktı.

Yılmaz-Ahu Yağtu çifti bebekleri Kemal'e sonunda kavuştu. Çarşamba günü Maslak Acıbadem Hastanesi'ne yatırılan Ahu Yağtu bebeği Kemal'i dün saat 08.12'de sezaryen ile dünyaya getirdi.

3 kilo 155 gram ağırlığında, 49 cm boyundaki Kemal bebek bütün aileyi sevince boğarken Ahu Yağtu'nun hastaneye bir tek babası Hasan Neşet Yağtu'yu çağırmadığı öğrenildi. 10 Mart'ta nikah masasına oturan Ahu Yağtu'nun o dönem babasının röportajlar yapmasından rahatsız olup ona karşı tavır aldı.

Yağtu bu yüzden ne İzmir'deki evlerine gitti ne de telefonla arayıp hal hatır sordu. Ahu Yağtu ilk kez annelik heyecanı yaşadığı bu günlerde sadece annesi Hülya Yörük ile erkek kardeşi Batu'yu istedi. Vatan'ın haberine göre; baba Neşet Yağtu ise küs olduğu haberini doğrulayarak "Ben de kızımın hamileliğiyle ilgili haberleri gazetelerden okudum. Bu hiç etik değil. Özellikle de sanatçı kişiliğe sahip bir isme ve ailesine bu durumu hiç yakıştıramadım" dedi.

Baba Yağtu olumlu açıklamalarla dikkat çekmiş "Artık torunlarımızı elimize alma vakti geldi" demişti.

413
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.