Magazin

DiCaprio mafya rollerini sevdi

DiCaprio mafya rollerini sevdi

Titanic filminin ünlü yıldızı Leonardo DiCaprio, gangster filmlerinin değişmez oyuncusu oldu.

"New York Çeteleri-Gangs of New York" ve "Sıkıysa Yakala-Catch Me If You Can" adlı yapımlarda yeraltı dünyasıyla tanışan aktör, "Public Enemies" isimli yeni filminde yine eli silahlı bir mafya üyesini canlandıracak.

Kitaptan sinemaya
Universal Pictures'ın haklarını satın aldığı Bryan Burrough'un "Public Enemies" adlı kitabı beyaz perdeye uyarlanacak. Michael Mann'in kamera arkasına geçeceği filmin başrolünü de ünlü aktör Leonardo DiCaprio üstlenecek. Mann ve DiCaprio, filmin yapımcılığını da birlikte gerçekleştirecek.

Bryan Burrough'un eserinden sinemaya uyarlanacak "Public Enemies" adlı filmde, 1933-34 yılları arasında suçluların adeta "cirit attığı" Amerikan Federal Soruşturma Bürosu'nun (FBI) kuruluş ve yükselişi işlenecek.

Rolü henüz belli değil
Hükümetin yeraltı dünyasının üç azılı üyesi John Dillinger, "Bebek Yüz-Baby Face" Nelson ve "Tatlı Çocuk-Pretty Boy" Floyd ile verdiği mücadeleyi anlatacak filmde, DiCaprio, Nelson ya da Floyd'u canlandıracak. Leonardo DiCaprio, "Sıkıysa Yakala" adlı filmde de FBI tarafından aranan kaçak Frank Abagnale'i canlandırmıştı.
Yayın tarihi: 29.08.2004
417
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.