Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Deniz'in sırrı Roma diyeti mi?

Deniz'in sırrı Roma diyeti mi?

Geçirdiği miyom ameliyatları nedeniyle aldığı kiloları bir türlü veremeyen Deniz Seki, şimdilerde tuvaletten çıkmıyor.

Seki'nin fotoları sağda

Gittiği restoranlarda sonrası kendini tuvalete kapatan ve dakikalarca çıkmayan Seki'nin, Roma diyeti (yediklerini çıkarma) uyguladığı söyleniyor.

Pop müziğin ünlü ismi Deniz Seki, son aylarda fazla kilolarıyla sürekli gündemde. Aşırı şimanlamasıyla eleştirilen Deniz Seki, geçtiğimiz hafta katıldığı Beyaz Show'da bu eleştirilen kendisini çok üzdüğünü söyleyerek, "Kimse neden kilo aldığımı bilmiyor, sürekli bir şeyler yazıyor" diyerek sitem etmişti.

Bundan bir yıl önce ağır bir miyom ameliyatı geçiren Deniz Seki, bu ameliyatın ardından ikinci kez ameliyat masasına yattığının söyleyerek, 'Üst üste iki kez miyom ameliyatı geçirdim. Bu ameliyatlar sonrasında da kilo almaya başladım. Doktorlar bunun bana olacağının söylemişti. Ama şimdi diyet yapıyorum, dikkat ediyorum' diyerek neden kilo aldığını açıklamıştı.


Şu sıralar eski formuna kavuşmak için diyet yapan Deniz Seki'nin, son zamanlarda tuvaletten geç çıkması akıllara, 'Roma diyeti'mi yapıyor sorusunu getirdi. Son olarak önceki akşam yeni erkek arkadaşı ile bir restorana giden Deniz Seki'nin, yemek sonrasında soluğu tuvalette alması ve dakikalarca dışarı çıkmaması, hem sevgilisinin hem de arkadaşlarını telaşlandırdı.

Bunun üzerine masadaki bayan arkadaşı tuvalete giderek Seki'yi çıkarmaya çalıştı. Yüzünü yıkayan ünlü şarkıcı, yine bayan arkadaşının yardımıyla kendine gelmeye başladı. Deniz Seki'nin uzun süre tuvalette kalması ise yediklerini çıkardığı sırada fenalaştığı şeklinde yorumlandı.

Sonrası Blumia
Bir an önce zayılayıp, eski formuna kavuşmak isteyen Deniz Seki'nin bu için yediklerini çıkardığı söyleniyor. Bir süredir bu yolu deneyen Deniz Seki'nin sonrasında Blumia(yediklerini çıkarma hastalığı) rahatsızlığına yakalanmasından korkuluyor. Ölüm diyeti olarak adlandırılan bu diyetin sonrasında ise hastalar, Anoreksia'ya (yiyememe hastalığı) yakalanıyor ve tedavisi mümkün olmuyor...

Örnekleri çok
Blumia (yediklerini çıkarma hastalığı) ve Anoreksia'ya (yiyememe hastalığı) hem ülkemizde hem de dünyada yakalanan sayısız ünlü var.

Hollywood diyeti olarak bir dönem ün salan bu hastalığı ülkemizde genç manken Selin Toktay yakalanmış, ünlü manken ölümün eşiğinden dönmüştü... Demet Şener, Tuğçe Kazaz da bir ara aşırı zayıflamış, sonra doktor kontrolü altında kilo almaya çalışmıylardı.

Roma diyeti nedir?
Romalılar, özellikle şişmanlıklarıyla bilinir. Özellikle büyük davetler vermeyi ve bu davetlerde yemek yemeyi seven Romalılar, yemeğin ardından daha fazla kilo almamak için yediklerini çıkarmakla bir çeşit diyet uyguluyorlardı.

YENİ AŞKI
Seksi sanatçı Deniz Seki, kendisinden yaşça küçük görünen Murat ismindeki yeni sevgilisiyle ilk kez objektiflere yakalandı. Amerika'da fotoğrafçılık yapan ve aynı zamanda Anjelina Jolie'nin de fotoğrafçısı olduğu idda edilen Murat ismindeki genç'le önceki gece Mojito bar'a gelen Seki, geç saatlere kadar yeni sevgisiyle sarmaş dolaş başbaşa eğlendi. Sabahın ilk ışıklarına doğru sevgilisiyle eğlendiği bardan elele çıkan Deniz Seki, kendisini görüntülemek için bekleyen basın mensuplarını görünce şaşkınlığını gizleyemedi. Yeni sevgilisi hakkında ser verip sır vermeyen Deniz Seki, medya mensuplarının Murat beyin detaylarını söylemesi üzerine "ne çabuk öğrendiniz kim oldunu,adını sanını. Benden daha iyi biliyorsunuz. Lütfen özel hayatıma karışmayın.Özel hayatımla ilgili konuşmak istemiyorum"diyerek sorulan tüm soruları yanıtsız bıraktı. Sevgilisinin kullandığı özel aracına binen Seki mekandan hızla uzaklaştı.
(Hürriyet)
801
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.